3 відгуків
+380 (98) 585-21-63
+380 (67) 300-37-53
+380 (67) 979-40-64
+380 (50) 678-25-42
zamok.in.ua

Врізний замок

За допомогою спеціальних замикаючих пристроїв, якими обладнані вхідні двері, забезпечується безпека мешканців і збереження їх майна. Дверні замки розрізняються за якістю, виду конструкції, рівню надійності та ін. Правильний підбір замикаючого пристрою дозволяє звести до мінімуму ризик злому. Найбільшою надійністю характеризуються врізні замки. Вони врізаються з торця дверного полотна. Відмінною особливістю всіх замикаючих пристроїв такого типу є наявність планки. Для установки даного замку у торці дверного полотна вирізується отвір. За допомогою планки, яка замикає пристрій і кріпиться до торця дверей. Спеціальний кронштейн фіксує механізм всередині дверного полотна.
в виде галереив виде списка
Головні переваги врізних замків Для шкірного виду дверей необхідно ретельно підбирати тип замикаючого пристрою. Що стосується врізних замків, то вони характеризуються великою кількістю переваг: Приховане розміщення. На відміну від накладного, врізний замок знаходитися всередині дверного полотна. Видно тільки замкову щілину. Двері, оснащені таким пристроєм, виглядають дуже акуратно. Якщо зовнішній вигляд дверного полотна грає велику роль при декоративному оформленні приміщення, то краще використовувати механізми, які практично непомітні.
Легкість монтажу. Для установки врізного замку не буде потрібно багато часу і особливих знань. Їх можна монтувати самостійно або ж звернути до фахівців.
Безпека. Механізм врізного замку знаходиться всередині дверей. І оскільки його не видно, то вивчити особливість такого замикаючого пристрою, принцип його роботи, наприклад, з метою злому, практично неможливо.
При виборі врізного замку не обов'язково враховувати ступінь жорсткості дверного полотна. Практично всі моделі не здатні послабити конструкцію дверей. Особливості застосування врізних замків Вироби такого типу застосовуються не тільки в квартирах і будинках. Вони є оптимальним рішенням практично для будь-яких дверей, роблячи їх стійкими до зломів. Найчастіше врізні замки встановлюють в сталеві двері. Замковий пристрій точно входить в посадочне місце і працює без проблем. Також він відмінно підходить для міжкімнатних та вхідних дерев'яних дверей. В інтернет-магазині Hafeleshop представлений широкий вибір замикаючих пристроїв, які можна підібрати, відштовхуючись від типу дверей, вартості механізму, різновиди пристрої тощо. У нас ви зможете купити за доступною ціною брендові врізні замки для полегшених металевих, дерев'дерев'яних і інших видів дверей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner