3 відгуків
+380 (98) 585-21-63
+380 (67) 300-37-53
+380 (67) 979-40-64
+380 (50) 678-25-42
zamok.in.ua

Серцевини

Серцевина замка (личинка)-різновид механізму замку, робочої частиною якого є циліндр. Він може бути повернутий лише за допомогою свого ключа. Механізм циліндрових замків (серцевин) складається з сердечника з вузьким фасонним пазом,штифтом-сувальд різної довжини та спіральних пружин. Серцевини(циліндри або личинки) достатня прості по конструкції та дуже надійні в повсякденній експлуатації. Завдяки простоті конструкції є можливість постійного вдосконалення та підвищення стійкості до взламування. На ринку широко представлені різноманітні сердечники від недорогих(які забезпечують мінімальний захист) до серцевин з декількома видами секретних механізмів та нескінченими технічними рішеннями для захисту та взламування.
Якщо Ви не знайшли циліндр потрібного розміру або кольору, зв'язку яжіться з нами, швидше за все такий циліндр просто не подань на сайті.
https://zamok.in.ua/
в виде галереив виде списка
Якщо Ви не знайшли циліндр потрібного розміру або кольору, зв'яжіться з нами, швидше за все такий циліндр просто не представлений на сайті. https://zamok.in.ua/

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner