3 відгуків
+380 (98) 585-21-63
+380 (67) 300-37-53
+380 (67) 979-40-64
+380 (50) 678-25-42
zamok.in.ua

Kale

Основним елементом будь-якого замку є його личинка, секретна частина, що забезпечує активізацію внутрішнього механізму. Від якості виготовлення личинки, сировини, використовуваного при виробництві, залежить надійність і довговічність пристрою.
Окремої згадки заслуговує рівень секретності циліндра, тобто його здатність ефективно протистояти різним способам злому.
Намагаючись зрозуміти, який циліндр замка вибрати, враховуйте ті, чи він відповідає загальноприйнятим нормам. Зокрема, європейськім стандартам якості, який передбачає опірність силових методів злому і підбору ключа.
Ще одна норма - це надійність запірного механізму. Чим якісніше циліндр, тим на більшу кількість повних циклів відкриття і закриття він розрахований. Сучасні, надійні моделі здатні витримувати навантаження в кілька сот тисяч відкриттів, а більш прості перенесуть не більше 15-25 тисяч циклів.
Тому, якщо ви задалися питанням, який циліндр замка вибрати, обов'язково переконайтеся в тому, чи він відповідає європейськім стандартам якості. Про це повинно бути вказано у відповідній документації, яка додається до кожної моделі.
Якщо Ви не знайшли циліндр потрібного розміру або кольору, зв'язку яжіться з нами, швидше за все такий циліндр просто не подань на сайті. www.zamok.in.ua
в виде галереив виде списка
Kale Kilit є одним з найбільших виробників замків у світі. На сьогоднішній день виробнича потужність заводу складає більше 20 мільйонів замків на рік. Завод Кale Kilit є інноваційним і сучасним виробництвом. Зараз на площі 38000 кв. м. працюють понад 1500 кваліфікованих фахівців. Компанія володіє сталепрокатним станом, обладнанням для різання листів металу, пресами останнього покоління, камерами для порошкового фарбування, гальванічними ваннами, печами для відливання виробів з кольорових сплавів, полірувальними машинами, а також різними типами сучасних верстатів для механічної обробки металів. Щорічний обсяг інвестицій у виробничі потужності, і обладнання становить понад 7 мільйонів доларів на рік. Компанія лідирує на внутрішньому ринку Туреччини протягом останніх п'п'ятдесяти років завдяки своїм асортиментом і технології виробництва. Експорт продукції - один з найважливіших аспектів стратегії зростання Kale Kilit. У 2007 р його обсяг перевищив 40 мільйонів USD. Бренд Kale відомий в більш ніж 80 країнах світу, і це дає право стверджувати: Kale Kilit - лідер світового ринку замкових виробів. Якщо Ви не знайшли циліндр потрібного розміру або кольору, зв'яжіться з нами, швидше за все такий циліндр просто не подань на сайті. www.zamok.in.ua

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner