Кошик
1 відгук
zamok.in.ua
+380673003753
+380985852163
+380673003753

Серцевини

Серцевина замка (личинка)-різновид механізму замка, робочої частиною якого є циліндр. Він може бути повернутий лише за допомогою свого ключа. Механізм циліндрових замків (серцевин) складається з сердечника з вузьким фасонним пазом,штифтом-сувальд різної довжини та спіральних пружин.
    Серцевини(циліндри або личинки) достатньо прості по конструкції та дуже надійні в повсякденній експлуатації. Завдяки простоті конструкції є можливість постійного вдосконалення та підвищення стійкості до взламування.
    На ринку широко представлені різноманітні сердечники від недорогих(які забезпечують мінімальний захист) до серцевин з декількома видами секретних механізмів та нескінченими технічними рішеннями для захисту та взламування.

Якщо Ви не знайшли циліндр потрібного розміру або кольору, зв'яжіться з нами, швидше за все такий циліндр просто не представлений на сайті.

 https://zamok.in.ua/

1 2
Якщо Ви не знайшли циліндр потрібного розміру або кольору, зв'яжіться з нами, швидше за все такий циліндр просто не представлений на сайті. https://zamok.in.ua/